דף הביתאודותינוצוות אגוזסוכניםגלריהאמנת שירותצור קשר
סוכן/ת אגוז : צבי דנה
כניסה ללקוח רשום
צבי דנה
צבי דנה

צבי דנה , בוגר לימודי בנקאות , שוק ההון , סטטיסטיקה , סחר בינלאומי ,
כלכלה ומשק ישראל.
מתחום הבנקאות , עבר לניהול מגביות בחו"ל עבור מספר אגודות וארגונים.
היה מפקח רכישה בשתי חברות ביטוח בארץ.

עוסק בביטוח משנת 1990 ומורשה , מאז , ברמה הגבוהה ביותר בביטוחי חיים , בביטוחי בריאות  ובביטוחים כלליים (אלמנטאריים).

צבי דנה , מלווה ומשרת לקוחות מכל רחבי הארץ , במקצועיות , בנאמנות , ברצינות   וברמת זמינות גבוהה מאד , ללא לאות וללא פשרות.

צבי דנה , מייצג את "אגוז סוכנויות ביטוח (1987) בע"מ" שנוסדה בשנת 1987 מאיחודן של שתי סוכנויות ביטוח ותיקות ומצליחות ושהפכה לסיפור הצלחה בענף הביטוח בישראל על כל תחומיו.

"קבוצת אגוז" מאגדת בבית "אגוז" שבפתח-תקווה , כשמונים סוכנים וסוכנויות עצמאיים ומקצועיים מהשורה הראשונה , תוך שמירה על איכות הגורם האנושי , משווקת את מוצרי הביטוח והפנסיה של רוב חברות הביטוח בארץ וכן קרנות השתלמות וקופות גמל של גופים רבים בארץ.
מכלול הגופים  המקצועיים של "קבוצת אגוז" מתפקדים יחדיו כמערכת חזקה ומשומנת , המנצלת את העוצמה המושגת מ"יתרונות הגודל" לטובת הלקוחות ומעניקה להם שירותי ביטוח בכל ענפי הביטוח לסוגיהם ברמה הגבוהה ביותר, במקצוענות וללא פשרות.

הפתרונות האופטימאליים שצבי דנה יכול להשיג ללקוחותיו , נתמכים בעובדה שהוא חלק מ"קבוצת אגוז"  ומתאפשרים בזכות צוות מקצועי רחב שבשירות "הקבוצה" , הכולל מומחים מתחומי משפט העבודה , המיסוי וניהול-סיכונים בכל ענפי הביטוח .
צבי דנה וצוות המומחים שמים דגש על המאפיינים המיוחדים של כל לקוח , על נתוניו ועל הפתרונות  המתאימים לו , ונעזרים בכלי עבודה ובתוכנות בלעדיות וייחודיות שנגישות רק לחברי הקבוצה , באמצעותן הם יכולים לחשב את מירב הטבות המס האפשריות לכל אחד , בווריאציות שונות , ולבנות לכל מועמד לביטוח את התכנית המתאימה לו ביותר והכדאית ביותר במינימום עלויות ובמכסימום הטבות.

טל:09-7421134
נייד:052-3257317
פקס:09-7441537